Moravské proudy (Moravičany - Litovel)

cena: 360,- Kč/osoba


Dlouhý jednodenní školní výlet na raftech z Moravičan do Olomouce. Z netradiční perspektivy prozkoumáte nejhezčí část CHKO Litovelské Pomoraví.

uvodMoravské proudy (Moravičany - Litovel)

O tomto úseku se v průvodci píše jako o jednom z nejhezčích na Moravě, nastoupíme pod jízkem v Moravičanech, řeka je na začátku poklidná a tak si vyzkoušíme co jde na raftu dělat. Na šlajsně Templ nás pohoupou vlny a pak se vydáme do nedostupné divočiny, kterou budeme 5 kilometrů proplouvat a občas budeme muset překonat stromy a překážkky ve vodě

Nástupní místo: Moravičany (nedaleko zastávky ČD)
Konec plavby: Litovel loděnice (zastávka ČD a autobusu)
Délka programu:   4-5  hodin
Velikost skupiny: min. 15 dětí, max. 150 dětí
Věk: 12 a více
Cena:  360,- Kč / žák (učitelé zdarma)

Pohoda v Litovelském Pomoraví

Co Vás čeká.

Pro ty, kteří chtějí poznat a zažít dobrodružství na delším úseku řeky. Proplujeme divokými lužními lesy CHKO Litovelské Pomoraví, kde vládne příroda. V průběhu plavby s námi překonáte i několik jezů a zahrajete si hry na vodě a na břehu. Plavba je vhodná i pro začátečníky.


Poznámky k výletu Moravské proudy. :

  • V ceně je zapůjčení veškerého vybavení (rafty, pádla, vesty, vak na suché věci atd.) a jeho doprava do místa vyplutí a doprovodné vozidlo.
  • Výlet vedou zkušení akreditovaní instruktoři s licencí MŠMT.
  • Účastníci výletu si musí vzít suché převlečení a pevnou obuv na vodu.
  • Do místa vyplutí doprava individuální. Do Moravičan se nejlépe dostanete vlakem, nástupní místo na rafty je 300m od nádraží.