Hanáckou peřejí (Hynkov (Střeň) - Olomouc)

cena: 350,- Kč/osoba


Nejdelší jednodenní raftový školní výlet z nabídky Raftingu Morava. Z Hynkova nebo Střeně projedete celý Mlýnský náhon až do Olomouce.

uvodHanáckou peřejí (Hynkov (Střeň) - Olomouc)

Akce pro náročné, kteří chtějí poznat 17 (19) km v Litovelském Pomoraví a sjet Hynkovskou peřej na které se pořádají kanoistické závody. V průběhu plavby poznáte vodáckou atmosféru a zahrajeme rafťácké hry. Plavba je vhodná pro fyzicky zdatné jedince.

Nástupní místo: Hynkov nebo Střeň (Mlýnský náhon)
Konec plavby:
 Kemp Krasná Morava
Délka programu:  6 hodin
Velikost skupiny: min. 15 dětí, max. 150 dětí
Věk: 14 a více
Cena:  350,- Kč / žák (učitelé zdarma)

Vydejte se s námi haníckou peřejí

Co Vás čeká.

Časově i fyzický dost náročný výlet. Během plavby poznáte téměř celý tok Mlýnského náhonu a ti, kteří vyrazí ze Střeně, si prohlédnou také část „Velké Moravy“ s popadanými stromy a vysokými břehy nad Hynkovem. V Hynkově si vyzkoušíte peřej, na níž se každoročně konají závody ve slalomu a která za vysokého vodního stavu nabízí příjemné pohoupání.


Poznámky k výletu Hanácká peřej:


•    V ceně je zapůjčení veškerého vybavení (rafty, pádla, vesty, vak na suché věci atd.), jeho doprava do místa vyplutí a doprovodné vozidlo.
•    Výlet vedou zkušení akreditovaní instruktoři s licencí MŠMT.
•    Účastníci výletu si musí vzít suché převlečení a pevnou obuv na vodu.
•    Do místa vyplutí doprava individuální. V případě Hynkova lze využít autobusu a do Střeně se nejlépe dostanete vlakem ČD (cca 20 minut chůze od nádraží).