Firemní programy

cena: individuální


Také pro firmy nabízí Rafting Morava širokou paletu programů, které se konají na vodě nebo u vody. V této sekci najdete pouze stručný výčet akcí, které děláme. Celý program však vždy může být kombinací jednotlivých prvků a je individualizovaný vašim požadavkům.

uvod firmy2Firemní programy

Náš kvalifikovaný a zkušený tým pro vaši firmu zorganizuje kvalitní program na vodě i mimo ní. Náš repertoár je široký a flexibilní. Připravíme vám netradiční „popracovní“ odpoledne na řece Moravě, ale i několikadenní náročný rafting v nejlepších evropských destinacích. Mezi našimi instruktory je řada reprezentantů ČR v raftingu a kanoistice, v našem středu však hlavně působí absolventi katedry rekreologie, kteří mají mnohaleté zkušenosti s pořádáním team buildingových akcí u nás i v zahraničí. O naše znalosti a dovednosti se s vámi rádi podělíme, tak abyste byli maximálně spokojení. Pokud chcete prožít něco výjimečného, tak neváhejte a obraťte se na nás.

Firemní Mistrovství Evropy v raftingu

  •  Vyberte si mezi rafty, kanoemi, kajaky, canyoningem a dalšími zážitky na vodě.
  • Vyzkoušejte klasický sjezd řeky, nebo plavbu zpestřenou dalším programem na vodě i na suchu.
  • Zažijte adrenalin na vodnatých alpských ledovcových řekách, nebo pohodu a vzrušení na některé klidné říčce v české kotlině.
  • Poznej sebe a své kolegy v netradičních, někdy i mezních situacích a prožij dřinu, zábavu v teamu na raftu nebo individuálně na kajaku.

    Ukázka z naší nabídky:

Plavba historickou částí Olomouce

Netradiční pohled na Olomouc ze „žabí“ perspektivy je nejkratší, ale přesto velice zajimavá nabídka. Jízdy probíhají i v noci.

Zábava s pádlem

Zhruba tříhodinová jízda po neuvěřitelně meandrující řece, během níž se z vás stanou téměř profesionálové

Delší putování po Moravě 

Vícedenní putování po řece, která vás rozhodně překvapí. Kromě plavby po Moravě je připraven i program na suchu. 

ME v raftingu

Týmy změří síly v tradičních, méně tradičních i vysloveně netradičních disciplínách na vodě i mimo ní…

Nebe a voda

Nejoblíbenější program Raftingu Morava, který spojuje jízdu divočinou Litovelského Pomoraví s adrenalinem v lanovém centru Proud. 

Rafting v zahraničí

Nic neutuží kolektiv tak, jako společný nezapomenutelný prožitek. Vrcholný adrenalinový zážitek s našimi profesionálními instruktory na těch nejzajímavějších řekách Evropy.

Kromě zde uvedené nabídky dokážeme zorganizovat i jiné aktivity. Všechny programy se dají různě kombinovat a dle vašich požadavků zajistíme i stravu, ubytování, dopravu a další služby. To vše už  za atraktivní, nízké ceny, které si může dovolit každy až po luxusní programy pro VIP klienty.