Jsme Rafting Morava


Informace o společnosti Rafting Morava, která se specializuje na školní výlety, firemní akce a zájezdy na vodu po celé Evropě.

uvodJsme Rafting Morava

Rafting Morava

Firma byla založena Vítězslavem Hricem v roce 2002. Od té doby jsme uspořádali více jak 4000 výletů provezli jsme na raftech více jak 40 000 pasažérů, kteří od nás odešli spokojeni. Od roku 2011 jsme škoní výlety a další programy pro neziskové organizace převedli pod Rafting na Moravě o.s.. Máme dlouholeté zkušenosti s pořádáním školních výletů, firemních akcí a kurzů u nás i zahraničí. Pořádáme programu pro malé skupiny, ale i pro skupiny do 200 osob, stále ale zachováme individuální přístup ke každému účastníkovi . Naší snahou je kvalitní výkon a spokojenost našich klientů. Pečlivě dbáme na výběr našich spolupracovníků a instruktorů. Nedáme vám šanci se bát.:-)

Co Vám garantujeme:

  • bezpečí a výbornou zábavu – používáme rafty od největší české firmy Gumotex a.s., na těchto člunech se jezdí MČR a český pohár v ratingu, ale taky komerční rafting. Profesionální instruktoři s mnohaletými zkušenostmi s licencemi MŠMT Vás bezpečně provezou a zabaví během plavby.
  • individuální přístup – po celou dobu, včetně přípravy, s Vámi bude instruktor, který provede instruktáž a vysvětlí pravidla, v průběhu plavby Vás doprovodí a ukáže všechny potřebné záběry. Je připraven zodpovědět všechny Vaše dotazy a rozptýlit Vaše obavy.
  • žádné zálohy předem- pro rezervaci školních a jednodenních výletů nepotřebujete žádné peníze a můžete ji provést emailem, telefonicky nebo osobně. Celou částku zaplatíte až při nástupu.
  • okusíme vodu z raftu i mimo něj. Poznáte nástrahy a nebezpečí, které na vodě hrozí, vysvětlíme si jak je obejít, nebo bezpečně překonat.
  • poskytujeme profesionální služby s dodržením nejvyšších bezpečnostních standardů.
  • že se nebudete nudit a na Vaši plavbu budete v dobrém vzpomínat

A kde budeme v roce 2015?

Stejně jako v minulých letech, na loděnici SKUP v Olomouci (za Sportovní halou). Na řece Moravě okolo Olomouce, kde probíhají školní výlety, firemní akce a plavby pro veřejnost. Dále nás můžete vidět na řekách v Čechách i zahraničí.

Co máme za sebou?

v roce 2004: jsme mimo jiné uskutečnili plavby pro firmy DHL, Lanové centrum.
v roce 2005 jsme pořádali firemní plavbu pro McDonalds, Strabag, Europeak
2006 - jsme pořádali firemní plavby pro stavební firmu Strabag, TPA a sponzorsky jsme udělali jízdu pro dětský domov Olomouc
2007 - akce pro Help-Fitnes centrum, Regionální centrum Olomouc, AAA plast, armádu ČR.
2008 - jsme uspořádali více jak 250 školních výletů
2009 - jsme uspořádali více jak 300 školních výletů
2010 - uspořádali jsme více jak 300 školních  výletů, Firemní programy např. firmy ČEZ, MARF; plavby na Moravici, Ostravici a Orlici; zahraniční plavby
2011 - jako každý rok jsme uspořádali školní výlety; firemní programy pro firmy OK agency; uspořádali jsme sponzorské plavby pro Dětský domov      Olomouc, Vojenské veterány a další

Úspěchy našich členů

V našem klubu jsou závodníci v kanoistice na divoké vodě. Reprezentanti ČR v raftingu, účastníci mistrovských a mezinárodních závodů, členové vodní záchranné služby Olomouc, školitelé instruktorů a cvičitelů vodní turistiky.

Nejvýznamnější výsledky:
2001 Camel trophy Zambie – 6.místo slalom
2002 Mistovstí Ameriky -1. místo ve slalomu
2003 ME pobřežním raftingu Holandsko – 1.místo
2004 Předmistrovský závod Ekvádor – 3.místo ve slalomu
2005 ME v BiH – 1. místo sjezd
2006 SP Rusko - 3 místo
2007 celkový vítěz ČP, 1. místo na mistrovství Indonésie
2008 ME v Rakousku - 1. místo slalom, 2. místo celkové pořadí
2009 MČR 1. místo hlídky, 2. místo sjezd kontinentální mistrovství Indie
2010 ME v Italii - celkový Mistři Evropy R6 (1. místo sjezd, 3. místo sprint, 3. místo H2H, 4. místo slalom)
2011 MS v Costa Rice- Mistři světa ve slalomu R6 (1. místo slalom, celkové 2 místo v kombinaci)