Salza na dvoumístných raftech + turistika Hochkar

cena: 3 999,- Kč/os


Na prodloužený víkend se Vám nabízí krásný raftový výlet na nedalekou, ale překrásnou řeku Salzu, která Vás určitě ohromí. Řeku budeme sjíždět na dvoumístných raftech, sjedeme si horní i dolní úsek obtížnosti WW II-III. Volné chvíle i volný den od vody vyplníme lehkou turistikou na vrchol Hokaru nebo hodinovým výšlapem údolím vodopádu Wasserlochklamm.

Ubytování: kemp https://www.raftingcamp.at/

Cena: vodácké vybavení + vyškolení instuktoři 1700 Kč

           doprava      1499 Kč  (zajišťuji smluvní dopravci)

           ubytování     800 Kč

           celkem 3999 Kč/ os.

V ceně je zahrnuto: vyškolení instruktoři, vodácké vybavení (rafty, pádla, vesty, přilby, neoprény, neoprénové boty, bundy, pumpa, lodní vaky, záchranné pomůcky a další materiál), ubytování ve vlastních stanech.


V ceně není zahrnuto: cestovní pojištění

Program:

1. Den
V 17 hod sraz všech účastníků na domluveném místě Olomouc (Brno).
Cesta pronajatými mikrobusy do Rakouska, městečko Palfau.

2. Den

Přejezd na místo startu. Rozdání vodáckého vybavení, rozdělení do posádek, instruktáž. Sjezd horního úseku řeky Salzy, průjezd slalomovou trati ve Wildalpenu. Zde si můžeme vyzkoušet něco málo z vodní záchrany. Obtížnost vodního terénů WW II. Konec plavby ve Fachwerku.

Cestou zpět do kempu je možno pro zájemce vyšlap vodopádu Wasserlochklamm (výšlap cca 60 min) nebo jen posedět v místní, příjemné restauraci.

3.den

Zavítáme do lyžařského střediska Hochar, který se tyčí na řekou Salzou.
Hochkar je s výškou 1808 m nejvyšší vrchol Göstlingských Alp. Možnost pohodového výšlapu na vrchol nebo snadnější cesta je lanovkou.

4.Den

Sjezd spodního úseku řeky Salzy,  Fachferk – Palfau. Škola vodáckých dovedností v průběhu sjezdu, souhra posádek, výjezdy do proudu, záchrana apod., konec v Palfau.

Konec akce cca 15 hod. (Palfau)

Sebou:
Sportovní oblečení, termo prádlo, spacák, stan,jídlo, doklady, peníze, pojištění (není potřeba speciální na rafty), dobrou náladu, hudební nástroj a další drobnosti s kterými rádi cestujete.
Změna programu vzhledem ke stavu hladin řek vyhrazena.


Těší se:
Rafting Morava

Václav Kabrhel
raftingmorava@seznam.cz
+420731 129 709