Perly rakouských řek Salza, Enns- Dvoumístné rafty

cena: 3200,- Kč/os


Na začátku června jsme připravili zájezd na nejbližší divokou vodu do rakouského Štýrska na dvě řeky, a to na dvoumístných raftech.

salza 980Perly rakouských řek Salza, Enns- Dvoumístné rafty

Termín: 30.5  - 1.6. 2014
Ubytování: Campingplatz Saasgraben,  Palfau

V ceně je zahrnuto: doprava, vyškolení instruktoři, vodácké vybavení (rafty, pádla, vesty, přilby, neopreny, neoprenové boty, vodácké bundy, pumpa, lodní vaky, záchranné pomůcky a další materiál), kempovné,  večeře na grilu.
V ceně není zahrnuto:  ostatní jídlo, úrazové připojištění.

Program:
1. Den
19:00 odjezd v Olomouce od Sportovní haly, noční cesta do Rakouska k řece Salza.

2.Den
Příjezd v ranních hodinách, dospání se v kempu v Palfau. Přejezd na místo startu. Rozdání vodáckého vybavení, rozdělení do posádek, instruktáž. Rozpádlování se a sehrání posádek. Sjezd dolního úseku řeky Salzy, v celé jeho délce Wildalpen – Palfau WW II-III. Délka úseku 23 km. Rozpádlování se a sehrání posádek. Konec přímo v kempu Palfau,  večeře na grilu, táborák.
Ubytování: Campingplatz Saasgraben,  Palfau

3.Den
Snídaně, zboření tábora, sbalení věcí do autobusu.
Přejezd k řece Enns, cca 1 hod, příprava materiálu, sjezd nejkrásnějšího úseku řeky. Na začátek divoké peřeje WW III-IV, poté klidnější plavba v překrásném prostředí NP Gesausee WW II. Délka úseku 13km. Sbalení materiálu odjezd domů.                                                                                                                            Předpokládaný příjezd do Olomouce kolem 22:00

S sebou: Sportovní oblečení, termoprádlo, spacák, stan, krýgl, ešus, příbor, jídlo, doklady, peníze, pojištění (není potřeba speciální na rafty), dobrou náladu, hudební nástroj a další drobnosti s kterými rádi cestujete.

Těší se za celý tým:

Rafting Morava
Václav Kabrhel
raftingmorava@seznam.cz

+420731129709