RAFTING NA SALZE (DVOUMÍSTNÉ ČLUNY)

cena: 3100,- Kč/os


V červenci se Vám nabízí krásný raftový výlet na nedalekou, ale překrásnou řeku Salza, která Vás určitě ohromí, tak jako nás ohromuje už více než patnáct let. Řeku budeme sjíždět na dvoumístných raftech.

salzaRAFTING NA SALZE (DVOUMÍSTNÉ ČLUNY)

Salza„Perla rakouských řek“, jak se jí plným právem často říká, bude celý víkend Vaše. Sjedeme si dolní úsek WWII-III,  v sobotu delší variantu, v neděli kratší variantu.

Ubytování: v kempu, ve vlastních stanech.

Cena: vodácké vybavení + vyškolení instuktoři 1700 Kč

           doprava      1000 Kč  (zajišťuji smluvní dopravci)

           ubytování     400 Kč

           celkem      3100 Kč/ os.

V ceně je zahrnuto: doprava, vyškolení instruktoři, vodácké vybavení (rafty, pádla, vesty, přilby, neopreny, neoprenové boty, pumpa, lodní vaky, záchranné pomůcky a další materiál), kempovné.

V ceně není zahrnuto: ostatní jídlo, občerstvení, cestovní připojištění

Program:

1. Den
17: 00 odjezd z Olomouce od Sportovní haly, noční cesta do Rakouska k řece Salze.

2.Den
Příjezd v ranních hodinách, dospání se v kempu v Palfau. Přejezd na místo startu. Rozdání vodáckého vybavení, rozdělení do posádek, instruktáž. Rozpádlování se a sehrání posádek. Sjezd dolního úseku řeky Salzy, v celé jeho délce Wildalpen – Palfau WW II-III. Rozpádlování se a sehrání posádek. Konec přímo v kempu Palfau.

Ubytování: Campingplatz Palfau

3.Den

Snídaně, zboření tábora, sbalení věcí do autobusu.
Sjezd vybraného  úseku řeky Salzy,  podle zkušeností z předchozího dne. Škola vodáckých dovedností v průběhu sjezdu, souhra posádek, výjezd do proudu, záchrana apod.,  konec v Palfau, přímo u kempu. Sbalení věcí odjezd domů.

Příjezd Olomouc 22:00

S sebou:
Sportovní oblečení, termo prádlo, spacák, stan, krýgl, ešus, příbor, jídlo, doklady, peníze, pojištění (není potřeba speciální na rafty), dobrou náladu, hudební nástroj a další drobnosti s kterými rádi cestujete.

Změna programu vzhledem ke stavu hladin řek vyhrazena.


Těší se:
Rafting Morava
Václav Kabrhel
raftingmorava@seznam.cz
+420 731 129 709