Rakousko -Salza, Enns, Steyr (dvoumístné rafty)

cena: 4520,- Kč/os


V půlce srpna jsme připravili zájezd na nejbližší divokou vodu do rakouského Štýrska na tři řeky, které rozhodně mají co nabídnout.

ennsRakousko -Salza, Enns, Steyr (dvoumístné rafty)

Termín: 31.7. - 3.8.2014

První 2 dny sjedete dva úseky řeky Salzy, horní WW II, ideální na rozpádlování a sehrání posádek, spodní WW III již jednotlivé posádky prověří řadou úskalí a odmění překrásnou jízdou v soutěskách. Další nás čeká Enns s úsekem WW III-IV, kde jde opravdu do tuhého a poté plavba malebným NP Gesause. Jako poslední  Steyr, ideální řeka na rozloučenou WW II-III zpestřená sjezdem jezu.
Ubytování: v kempech, ve vlastních stanech.
Cena: 4520,- Kč 
V ceně je zahrnuto: doprava, vyškolení instruktoři, vodácké vybavení (rafty, pádla, vesty, přilby, neopreny, neoprenové boty, pumpa, lodní vaky, záchranné pomůcky a další materiál), kempovné,  večeře na grilu.

 V ceně není zahrnuto: jídlo, občerstvení

Program: 
1. Den
večerní odjezd z Olomouce od Sportovní haly, noční cesta do Rakouska k řece Salza. Příjezd ve večerních hodinách,.
Ubytování: Campingplatz Palfau
2.Den
Snídaně
Přesun do místa startu, rozdělení vodáckého vybavení, rozdělení do posádek, instruktáž.Sjezd horního úseku řeky Salzy, WW II. Ideální na rozpádlování a sehrání posádek. Průjezd slalomové trati WW III. Sbalení materiálu, cesta do kempu, večeře.
Ubytování: Campingplatz Palfau
3. den
Snídaně,
přejezd na místo startu. Příprava lodí a materiálu. Sjezd druhého nejhezčího úseku řeky Salzy, WW III .Konec v Palfau, přímo u kempu kde budeme nocovat.  Pro zájemce možnost pěší túry spojenou s návštěvou vodopádů.
Večeře na grilu ( zajistíme, v ceně).
Ubytování: Campingplatz Palfau
4. den
Snídaně,
Přejezd na řeku Enns, cca 50 km. Příprava lodí a materiálu. Sjezd řeky Enns,hned po startu nás prověří sled peřejí WW IV, a poté pouť po řece s malebnými výhledy do NP Gesause. 
Návrat do Palfau, večeře, táborák.
Ubytování: Campingplatz Palfau

5. den 
Snídaně, zboření tábora, sbalení věcí do autobusu, přejezd na Steyr, cca. 90 km. Příprava lodí a materiálu, přemístění k řece, 300m lesem, skok do vodopádu Stromboding, sjezd řeky Steyr s řadou vln, skok jezu v lodi. Konec plavby u Steyrbrucke, sbalení vodáckého materiálu, odjezd směr Olomouc. Příjezd do Olomouc ke Sportovní hale 24:00.

Změna programu vzhledem ke stavu hladin řek vyhrazena.

S sebou:
Sportovní oblečení, termo prádlo, spacák, stan, ešus, příbor, jídlo, doklady, peníze, pojištění (není potřeba speciální na rafty), dobrou náladu, hudební stroj  a další drobnosti s kterými rádi cestujete.

Těší se za celý tým:
Rafting Morava
Václav Kabrhel
raftingmorava@seznam.cz
+420731129709