Rafting na Belé

cena: 3190,- Kč/os


Jarní Belá aneb to nejlepší ze Slovenska

10.4Rafting na Belé

Termín: 2.5. – 4.5.2014
Nabídka skvělého raftování v jedné z nejmalebnějších evropských lokalit. Nemusíte jet do Alp nebo do vzdáleného Norska. Tento vodácký zážitek vám nabízí jedna z řek našich východních sousedů. Slovenská řeka Belá protéká kolem Kriváně a přilehlých téměř dvoutisícových vrcholů. Belá proudí absolutní divočinou neopakovatelných lesů Vysokých Tater, kde vás kromě krásného svezení čekají i skvělé výhledy na tatranské velikány.

Ubytování: ve vlastním stanu v kempu.

Cena: 3190,- Kč / osobu 

V ceně je zahrnuto: doprava , vyškolení instruktoři, vodácké vybavení (rafty, pádla, vesty, neopreny, neoprenové boty, vodácké bundy, přilby, pumpa, lodní vaky, záchranné pomůcky a další materiál), kempovné pro stan, večeře na grilu.

V ceně není zahrnuto: jídlo, občerstvení, ubytování v chatkách, úrazové připojištění.
Nástupní místa: Olomouc Sportovní hala, Olomouc Hlavní nádraží
Program zájezdu:
1. den 
Odjezd z Olomouce v 24:00 směr Poprad. 
2. den
V ranních hodinách příjezd do Podbánského, dospání na místě startu. Příprava raftů, materiálu, vodácké školení a splutí celé řeky Belé od Kakovského mostu až do Liptovského Hrádku, konec přímo v kempu.  
Vodácká obtížnost WWII. Délka úseku cca 25 km parádní rafting, překrásnou podtatranskou přírodou s výhledem na Kriváň. Ubytování v kempu Borová Sihot.  Večeře na grilu, odpočinek, zábava.  
Možnost ubytování v chatkách, příplatek 6 Euro/os.
3.den
Ráno sbalení stanů, přejezd do Podbánského. Příprava raftů, materiálů. Začátek sjezdu  domluvou, výběr úseku. Možnost sjezdu vybraného  ůseku 2x. 
Odjezd směr Olomouc. Příjezd 18:00
S sebou:
Sportovní oblečení, termoprádlo, spacák, stan, ešus, příbor, jídlo, doklady, peníze, pojištění (není potřeba speciální na rafty), dobrou náladu, hudební nástroj a další drobnosti s kterými rádi cestujete.
Těší se za celý tým:
Rafting Morava
Václav Kabrhel
+420731129709