Rafting, canyoning: Isel, Soča

cena: 5290,- Kč/os


Zájezd na Rafty a dvoumístné rafty do Rakouska a Slovinska

socaRafting, canyoning: Isel, Soča
Termín:  10.7. – 13.7. 2014
Jako první je naplánován perfektní raftový terén v podobě velkých vln a divokých peřejí na řece Isel, po ní sjezd blankytné Soči na dvoumístných raftech a na závěr canyoning na Sušci.

Ubytování: v kempu, ve vlastních stanech.

Cena: 5290,- Kč    

V ceně je zahrnuto: doprava, vyškolení instruktoři, vodácké vybavení (rafty, pádla, vesty, přilby, neopreny, neoprenové boty, pumpa, lodní vaky, záchranné pomůcky a další materiál), kempovné, večeře na grilu.

V ceně není zahrnuto: strava, cestovní připojištění, poplatek za raftování na Soči a vstup na canyoning (cca 15 Euro).

Nástupní místa: 16:00 Olomouc Sportovní hala, 16:30 Olomouc Hlavní nádraží

 

Program: 
1.den
Cesta na místo přenocování (k městu Lienz vzdálenému cca 550 km), příjezd na místo okolo půlnoci.

2.den

Po snídani rozdělení materiálu, instruktáž, seznámení s plavidlem a posádkou na lehčím úseku řeky Isel. Konec dopolední plavby je v kempu- pauza na oběd. Odpoledne vás čeká výživnější rafting na horním úseku řeky (velké vlny a válce), kde se rozhodně upotřebí ranní zkušenosti. Na večer přejezd do Slovinska k řece Soča (cca 150km).

3.den

Snídaně, přejezd na místo startu, rozdělení do dvoumístných raftů, instruktáž, celý den rafting na Soči. První úsek je jednodušší, ideální na rozpádlování a souhru posádek, WW I-II, druhý úsek je již  výživnější WW II-III prověří sehranost jednotlivých posádek. Délka plavby 30km, konec u kempu, kde vás čeká večeře na grilu a volná zábava .

4.den

Program přizpůsobíme vašemu rozhodnutí. Vybrat si můžete z canyoningu na potoku Sušec, kde jsou ideální podmínky pro seznámení se s touto adrenalinovou zábavou (menší skluzy a skoky přímo v korytě potoka a na závěr pořádný sešup, který se dá ale obejít.) nebo splutí vybraného úseku Soči na dvoumístných raftech.
Odjezd domů mez 14. a 15. Hodinou- příjezd do Olomouce kolem půlnoci.

S sebou:
Sportovní oblečení, termoprádlo, spacák, stan, ešus, příbor, jídlo, doklady, peníze, pojištění (není potřeba speciální na rafty), dobrou náladu, hudební nástroj a další drobnosti s kterými rádi cestujete.

Těší se za celý tým:
Rafting Morava
Václav Kabrhel
raftingmorava@seznam.cz 
+420731129709