Salza, Soča, Koritnice na dvoumístných raftech + canyoning

cena: 5990,- Kč/os.


Salza, perla rakouských řek. Soča, smaragdova řeka, nejlepší rafting v Evropě.Koritnice řeka s extremě úzkou soutěskou. Obtížnost řek max. do WW IV. Dále jsme pro Vás připravily možnost dalších adrenalinových aktivit canyoningu a hydrospeedu.

koritnice 980Salza, Soča, Koritnice na dvoumístných raftech + canyoning

ubytování v kempu, ve vlastních stanech

cena:  vodácké vybavení + vyškolení instuktoři 3000 Kč

           doprava      2000 Kč  (zajišťuji smluvní dopravci)

           ubytování     990 Kč

           celkem      5 990 Kč/ os.

V ceně je zahrnuto: doprava, vyškolení instruktoři, vodácké vybavení (rafty, pádla, vesty, přilby, neopreny, neoprenové boty, pumpa, lodní vaky, záchranné pomůcky a další materiál), kempovné

V ceně není zahrnuto: jídlo, občerstvení, úrazové pojištění, poplatek za řeku a další aktivity.

Program:

1 den:
Odjezd z Olomouce od Sportovní haly, noční cesta k rakouské řece Salza. Příjezd v ranních hodinách, dospání na místě startu.

2 den:

Rozdání vodáckého vybavení, rozdělení posádek, instruktáž. Dle vodního stavu vybereme z 30 km divoké vody  vhodný úsek k úvodnímu rozpádlování (obtížnost do WW II). Po splutí řeky Salzy, se přesuneme do Slovinska k řece Soči, kde také budeme kempovat i další noci.

3 den
Splutí středního úseku Soči od Bovce – umožní seznámit se s řekou a vychutnat velkolepé  výhledy na okolní vápencové štíty. Dle vodního stavu možnost splutí soutěsky WW III až ke slalomové trati v Trnovu.
 

4 den:         
splutí říčky  Koritnice obtížnosti  WW II – III, řeka protéká úzkou vápencovou soutěskou kde je přístup pouze z vody a díky úzkosti soutěsky je průjezd maximálně na dvoumístných raftech.

 

5 den:
Dopolední aktivity
Podle vodního stavu si můžeme zopakovat vodácký program na řece Soče nebo Koritnici. Zájemci o další adrenalinové aktivity si mohou za příplatek vyzkoušet canyoning v soutěskách SUŠCE či hydrospeeding na SočiI. Odpoledne odevzdání a zbalení materiálu a odjezd směr Olomouc.Příjezd Olomouc ke Sportovní hale ve 24:00.

 

Změna programu vzhledem ke stavu hladin řek vyhrazena.

S sebou:
Sportovní oblečení, termoprádlo, spacák, stan, ešus, příbor, jídlo, doklady, peníze, pojištění (není potřeba speciální na rafty), dobrou náladu, hudební nástroj a další drobnosti s kterými rádi cestujete.


Těší se:
Rafting Morava
Václav Kabrhel
raftingmorava@seznam.cz
+420 731 129 709