Bobří říčka (Chomoutov - Olomouc)

cena: 250,- Kč/osoba


Bobří říčka je raftový výlet určený pro nejmenší vodáky (půldenní rafting z Chomoutova do Olomouce pro první stupeň základních škol).

MS uvodni fotoBobří říčka (Chomoutov - Olomouc)

 Oblíbený krátký výlet z Chomoutova do Olomouce, který je uzpůsoben pro malé vodáky. K zajištění maximální bezpečnosti na vodě i na břehu má každý raft svého vlastního instruktora, který se o rafťácký potěr dokonale postará a ukáže mu největší divy řeky Moravy. Děti se naučí pádlovat, projedou odlehlé meandry Mlýnského potoku a na závěr si s našimi guidy zahrají i pár speciálních „rafťáckých“ her.

Nástupní místo: Chomoutov (Mlýnský náhon)
Konec plavby: Kemp Krasná Morava
Délka programu:   2 - 3 hodiny
Velikost skupiny:
min. 15 dětí, max. 150 dětí
Věk: 6 a více
Cena:  250,- Kč / žák (učitelé zdarma)

Malé raftařky si užívají výlet

Co vás čeká.

Nejprve si na břehu společně ukážeme základy pádlování, bezpečnosti a vůbec pohybu po řece a pak už na vodě v praxi poznáte jaké to je být „rafťákem.“ Během šesti kilometrů proplujete spolu s našimi instruktory divokými meandry Moravy, kam se suchou nohou nikdo nedostane. Během plavby budete obdivovat bobří okusy, seznámíte s některými obyvateli CHKO Litovelské Pomoraví, a pokud budete mít štěstí tak narazíte i na vládce řeky – bobra evropského.Poznámky k výletu Bobří říčka:

  • V ceně je zapůjčení veškerého vybavení (rafty, pádla, vesty, vak na suché věci atd.), jeho doprava do místa vyplutí a doprovodné vozidlo.
  • Výlet vedou zkušení instruktoři (na každém raftu jede jeden vedoucí) s licencí MŠMT.
  • Převlečení převáží do cíle doprovodné vozidlo
  • Účastníci výletu si musí vzít suché převlečení a pevnou obuv na vodu
  • do Chomoutova se dostanete autobusem MHD č. 20, od vystoupení z autobusu je to k nalodění (stavidla u Chomoutova) 10 min chůze.