Olomoucí po vodě

cena: 125,- Kč/osoba


Olomoucký bobřík - krátký výlet na raftech Olomoucí pro nejmenší vodáky. Program vhodný i pro žáčky mateřských školek, který představí malým vodákům krásy Olomouce.

uvodni foto hradbyOlomoucí po vodě

Svezení na raftech pro úplně nejmenší vodáky středem Olomouce. S našimi instruktory si zcela bezpečně projedete zajímavý úsek Moravy od Kempu Krasná Morava. Ze žabí perspektivy si prohlédnete historické hradby, olomoucké parky a podjedeme celkem dvanáct mostů, mostíků a lávek, které křižují Mlýnský náhon.

Nástupní místo:  Kemp Krasná Morava 
Konec plavby:  Tržnice v Olomouci
Délka programu: 1,5 hodiny
Velikost skupiny: min. 15 dětí, max. 150 dětí
Věk: 3 a více

Cena:  125,- Kč / dítě (učitelé zdarma)

N arftu Olomoucí s malými vodáky


Co vás čeká.

Na děti a jejich doprovod čekají nezapomenutelné zážitky, které byste uprostřed města těžko hledali. Ačkoliv pojedete místy, které dobře znáte ze břehu, tak Vám přijde, že jste někde, kde jste nikdy předtím nebyli. Samozřejmostí je v tomto případě absolutní bezpečnost, kterou jistíme přidělením zvláštního instruktora pro každý raft. Děti se s námi poprvé v životě dostanou do kontaktu s pádlem a lodí a vyzkoušejí si jaké to je být ostříleným „mořským vlkem.“Poznámky k výletu Olomoucký bobřík:


  • V ceně je zapůjčení veškerého vybavení (rafty, pádla, vesty, vak na suché věci atd.), jeho doprava do místa vyplutí a doprovodné vozidlo.
  • Účastníci výletu si musí vzít suché převlečení a pevnou obuv na vodu.
  • Řeka je v Olomouci jednoduchá, a proto nehrozí žádné nebezpečí. Jediné co hrozí, jsou nezapomenutelné zážitky :-)