Soča, Koritnice, Isel + canyoning

cena: 5990,- Kč/os


Soča-smaragdova řeka a naní nejlepší rafting Evropy. Koritnice řeka s malebně úzkými soutěskami. Isel- vodnatá řeka s velkými vlnami a vodními válci. Obtížnost řek je max. do WW IV. K tomu všemu ještě další adrenalinová aktivita- canyoning!

Termín: 21.5.-25.5. 2014

V ceně je zahrnuto: doprava, vyškolení instruktoři, vodácké vybavení (rafty, pádla, vesty, přilby, neopreny, neoprenové boty, vodácké bundy, pumpa, lodní vaky, záchranné pomůcky a další materiál), kempovné

V ceně není zahrnuto: jídlo, občerstvení, úrazové pojištění, poplatek za řeku a další aktivity.

Program:

1 den:
Odjezd z Olomouce od Sportovní haly, noční cesta do Slovinska k řece Soči. Příjezd v ranních hodinách, dospání na místě startu.

2 den:

Rozdání vodáckého vybavení, rozdělení posádek, instruktáž.

Splutí vybraného úseku Soči, který vám umožní seznámit se s řekou a vychutnat velkolepé  výhledy na okolní vápencové štíty. Dle vodního stavu možnost splutí soutěsky WW III až ke slalomové trati v Trnovu.

Po splutí řeky Soči, se přesuneme do kempu, který se stane naším domovem na další noci.


3 den
Splutí Koritnice (obtížnosti  WW II – III), řeka protéká úzkou vápencovou soutěskou, kam je možný přístup pouze z vody a díky její šířce zde mohou projet maximálně dvoumístné rafty.


4 den
Dopolední aktivity dle dohody: možnost zopakovat vodácký program na řece Soče či Koritnici. Pro zájemce je připravena další adrenalinová aktivita v podobě canyoningu v soutěskách Sušce.

V odpoledních hodinách nás čeká přesun asi 150 km k rakouské řece Isel. Kempování v Raftcampingu Ainet.

5 den:

Splutí vodnaté řeky Isel, kde nás čekají velké vlny a vodní válce (obtížnost řeky až  WW IV). Odpoledne odevzdání a sbalení materiálu a cca v 15 hod odjezd směr Olomouc. Plánovaný příjezd do Olomouce ke Sportovní hale kolem 24:00.


 

Změna programu vzhledem ke stavu hladin řek vyhrazena.

S sebou:
Sportovní oblečení, termoprádlo, spacák, stan, ešus, příbor, jídlo, doklady, peníze, pojištění (není potřeba speciální na rafty), dobrou náladu, hudební nástroj a další drobnosti s kterými rádi cestujete.

Těší se:
Rafting Morava
Václav Kabrhel
raftingmorava@seznam.cz
+420731129709