Soča, Koritnice na dvoumístných raftech + canyoning

cena: 5490,- Kč/os.


Soča, smaragdova řeka, nejlepší rafting v Evropě.Koritnice řeka s extremě úzkou soutěskou. Obtížnost řek max. do WW IV. Dále jsme pro Vás připravily možnost dalších adrenalinových aktivit.

Ubytování: v kempu, ve vlastních stanech

Cena:  vodácké vybavení + vyškolení instruktoři   2790 Kč

            doprava   1850 Kč (zajišťují smluvní dopravci)

            ubytování  850 Kč

            celkem    5490 Kč/ os.

V ceně je zahrnuto: doprava, vyškolení instruktoři, vodácké vybavení (rafty, pádla, vesty, přilby, neopreny, neoprenové boty, pumpa, lodní vaky, záchranné pomůcky a další materiál), kempovné

V ceně není zahrnuto: jídlo, občerstvení, úrazové pojištění, poplatek za řeku a další aktivity.

Program:

1 den:
Odjezd z Olomouce od Sportovní haly, noční cesta do Slovinska k řece Soči. Příjezd v ranních hodinách.

2 den:

Rozdání vodáckého vybavení, rozdělení posádek, instruktáž. Dle vodního stavu na Soči vybereme z 30 km divoké vody  vhodný úsek k úvodnímu rozpádlování (obtížnost do WW II).

Seznámime se s řekou a vychutnat velkolepé  výhledy na okolní vápencové štíty. 

3 den:        

splutí říčky  Koritnice obtížnosti  WW II – III, řeka protéká úzkou vápencovou soutěskou kde je přístup pouze z vody a díky úzkosti soutěsky je průjezd maximálně na dvoumístných raftech.

4 den:
Dopolední aktivity
Podle vodního stavu si můžeme zopakovat vodácký program na řece Soče nebo Koritnici. Zájemci o další adrenalinové aktivity si mohou za příplatek vyzkoušet canyoning v soutěskách SUŠCE. Odpoledne odevzdání a zbalení materiálu a odjezd směr Olomouc.Příjezd Olomouc ke Sportovní hale ve 24:00.

Změna programu vzhledem ke stavu hladin řek vyhrazena.

S sebou:
Sportovní oblečení, termoprádlo, spacák, stan, ešus, příbor, jídlo, doklady, peníze, pojištění (není potřeba speciální na rafty), dobrou náladu, hudební nástroj a další drobnosti s kterými rádi cestujete.

Těší se:
Rafting Morava
Václav Kabrhel
raftingmorava@seznam.cz
+42073129709