Váh, Dunajec, Orava: Slovensko

cena: 4390,- Kč/os


Nejprve se svezete na řece Váh pod hradem Strečno, který si budete moci prohlédnout. Poté si zajezdíte na Dunajci v nádherném prostředí NP Pieniny. Cestou zpět vás ještě čeká řeka Orava s jejími nejhezčími úseky v kaňonu Oravské Magury.

51a4471ed7da7c69076205d978aa7e69Váh, Dunajec, Orava: Slovensko

Termín: 17.7.- 20.7. 2014

Ubytování: v kempu, ve vlastních stanech.

V ceně je zahrnuto: doprava, vyškolení instruktoři, vodácké vybavení (rafty, pádla, vesty, přilby, neopreny, neoprenové boty, pumpa, lodní vaky, záchranné pomůcky a další materiál), kempovné, večeře na grilu.


 V ceně není zahrnuto: strava, občerstvení, úrazové připojištění.


Program:

1. Den
Odjezd z Olomouce směr Žilina (150 km). Vaše první vodácká výprava začne na Váhu. Řeka je v tomto úseku široká, proudící s nepravidelnými vlnami, technicky nenáročná a tak vhodná pro první den na rozpádlování (délka úseku 16 km). Poté přejezd do Červeného Kláštora u Dunajce.
Ubytování: Kemp Červený Kláštor

2.Den
Dunajec, NP Pieniny nádherný úsek řeky, voda tvoří přirozenou hranici Slovenska a Polska. Sjedeme horní  i dolní úsek. Na řece budeme potkávat vory-pltě z obou zemí. Délka úseku je 19 km  a plavba nám potrvá cca 5-6 hodin podle stavu vody a počtu zastávek.  
Ubytování: Kemp Červený Kláštor

3. den
Znovu si projedete krásnější dolní úsek na Dunajci. Po plavbě se přesuneme do Dolného Kubína k řece Oravě.
Ubytování: Kemp Gacel, Dolný Kubín.

4. den
Sjedeme nejkrásnější úsek řeky Oravy, začátek Oravský Podzámok, konec ústí do Váhu. Krásná široká řeka, zužující se do malebných kaňonů Oravské Magury. Průjezd rozpadlého jezu vodácké obtížnosti WW III.  Délka Plavby 25 km.  
Odjezd směr Olomouc 15:00. Příjezd Olomouc ke Sportovní hale 22:00.

Změna programu vzhledem ke stavu hladin řek vyhrazena.  

S sebou:
Sportovní oblečení, termoprádlo, spacák, stan, ešus, příbor, jídlo, doklady, peníze, pojištění (není potřeba speciální na rafty), dobrou náladu, hudební nástroj a další drobnosti s kterými rádi cestujete.


Těší se za celý tým:
Rafting Morava
Václav Kabrhel
raftingmorava@seznam.cz
+420731129709